VoIP Extension (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
ar: السابق

en: Suffix
ar: اللاحق

en: Enabled
ar: مفعل

en: Default
ar: الافتراضي

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: Maximum length
ar: أقصى طول

en: Automatic
ar: آلي

en: Minimum
ar: أقل قيمة

en: About
ar: حول

en: %name: the value may be no less than %min.
ar: %name : لا يمكن للقيمة أن تكون أقل من %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
ar: %name : لا يمكن للقيمة أن تكون أكبر من %max.

en: Display prefix and suffix.
ar: عرض السابقة واللاحقة.
