VoIP Extension (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Enabled
be: Уключана

en: Default
be: Прадвызначана

en: Maximum
be: Максімум

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Minimum
be: Мінімум

en: About
be: Аб

en: Script
be: Скрыпт

en: %name: the value may be no less than %min.
be: %name: значэнне павінна быць не менш за %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
be: %name: значэнне павінна быць больш чым %max.

en: Display prefix and suffix.
be: Паказаць прэфіксы і суфіксы.
