VoIP Extension (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: %name: the value may be no less than %min.
bo: %name། ཐོབ་གྲངས་དེ་%min་ལས་ཉུང་བ་ཡིན་མི་ཉན།

en: %name: the value may be no greater than %max.
bo: %name། ཐོབ་གྲངས་དེ་%max་ལས་ཆེ་མི་ཉན།

en: Display prefix and suffix.
bo: སྔོན་བཏགས་དང་མཇུག་བཏགས་སྟོན་པ།
