VoIP Extension (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
de: Präfix

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Default
de: Standard

en: Maximum length
de: Maximallänge

en: (disabled)
de: (deaktiviert)

en: Automatic
de: Automatisch

en: About
de: Über

en: Script
de: Skript

en: %name: the value may be no less than %min.
de: %name: dieser Wert darf nicht kleiner sein als %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
de: %name: dieser Wert darf nicht größer sein als %max.

en: Display prefix and suffix.
de: Präfix und Suffix anzeigen.
