VoIP Extension (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Maximum length
hu: Legnagyobb hossz

en: (disabled)
hu: (tiltott)

en: Automatic
hu: Automatikus

en: About
hu: Leírás

en: %name: the value may be no less than %min.
hu: %name: az érték nem lehet kisebb, mint %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
hu: %name: az érték nem lehet nagyobb, mint %max.

en: Display prefix and suffix.
hu: Elő- és utótag megjelenítése.

en: With prefix and suffix.
hu: Előtaggal és utótaggal

en: --default--
hu: --alapértelemezett--
