VoIP Extension (7.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Suffix
ja: 接尾語

en: Enabled
ja: 有効

en: Default
ja: デフォルト

en: Maximum
ja: 最大

en: Maximum length
ja: 最大長

en: (disabled)
ja: （無効）

en: Automatic
ja: 自動

en: Minimum
ja: 最小

en: About
ja: アバウト

en: %name: the value may be no less than %min.
ja: %name:値は %min 以下に指定することはできません。

en: %name: the value may be no greater than %max.
ja: %name:値は%max 以上に指定することはできません。

en: Display prefix and suffix.
ja: 接頭語と接尾語を表示します。
