VoIP Extension (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Default
lt: Numatytasis

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: (disabled)
lt: (išjungta)

en: Minimum
lt: Minimumas

en: About
lt: Apie

en: %name: the value may be no less than %min.
lt: %name: reikšmė gali būti ne mažesnė nei %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
lt: %name: reikšmė gali būti ne didesnė nei %max.

en: Display prefix and suffix.
lt: Rodyti priešdėlį ir priesagą.
