VoIP Extension (7.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: About
ne: बारेमा
