VoIP Extension (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Enabled
sr: Укључено

en: Default
sr: Подразумевано

en: Maximum
sr: Максимално

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Minimum
sr: Минимално

en: %name: the value may be no less than %min.
sr: %name: вредност не сме бити мања од %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
sr: %name: вредност не сме бити већа од %max.

en: Display prefix and suffix.
sr: Прикажи префикс и суфикс.
