VoIP Extension (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Maximum
th: อย่างสูง

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: Minimum
th: อย่างต่ำ

en: About
th: เกี่ยวกับ
