VoIP Extension (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Enabled
ur: فعال

en: Default
ur: طے شدہ

en: Maximum
ur: زیادہ سے زیادہ

en: Maximum length
ur: حد لمبائی

en: Minimum
ur: کم از کم
