VoIP Number Field (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Country
is: Land

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Fax number
is: Faxnúmer

en: Phone number
is: Símanúmer
