VoIP Number Field (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Country
ar: الدولة

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Features
ar: الخصائص
