VoIP Number Field (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Country
be: Краіна

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Features
be: Функцыі
