VoIP Number Field (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Country
bg: Страна

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Fax number
bg: Номер на факса
