VoIP Number Field (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Unique
bo: མཚུངས་མེད
