VoIP Number Field (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Country
el: Χώρα

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Fax number
el: Αριθμός φαξ

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Features
el: Χαρακτηριστικά
