VoIP Number Field (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Country
et: Riik

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Fax number
et: Faksi number

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Features
et: Omadused

en: Unique
et: Ainulaadne
