VoIP Number Field (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Country
fa: کشور

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: Fax number
fa: شماره فکس

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Features
fa: ویژگی‌ها
