VoIP Number Field (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Country
he: מדינה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Fax
he: פקס

en: Fax number
he: מס' פקס

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Features
he: פיצ'רים
