VoIP Number Field (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Country
hr: Država

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Features
hr: Značajke
