VoIP Number Field (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Country
hu: Ország

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Mobile
hu: Mobil

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Fax number
hu: Faxszám

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Features
hu: Jellemzők

en: Work
hu: Munka

en: Unique
hu: Egyedi

en: Uniqueness
hu: Egyediség
