VoIP Number Field (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Country
pl: Państwo

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Fax
pl: Faks

en: Allow all
pl: Zezwól wszystkim

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Fax number
pl: Numer faksu

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Mobile number
pl: Numer telefonu komórkowego

en: Unique
pl: Unikalne
