VoIP Number Field (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Country
sv: Land

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Fax number
sv: Faxnummer

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Features
sv: Funktioner

en: Unique
sv: Unik
