VoIP Number Field (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Country
te: దేశం

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Features
te: విశేషాలు
