VoIP Number Field (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Country
vi: Quốc gia

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Fax
vi: Điện thư

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: Fax number
vi: Số fax

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: Features
vi: Tính năng

en: Work
vi: Việc làm

en: Unique
vi: Không trùng lặp
