VoIP Number Field (7.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Country
cs: Země

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Allow all
cs: Povolit vše

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Fax number
cs: Číslo faxu

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Unique
cs: Unikátní
