VoIP Number Field (7.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Title
fr: Titre

en: Country
fr: Pays

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Allow all
fr: Tout autoriser

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: Fax number
fr: Numéro de fax

en: Phone number
fr: Numéro de téléphone

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Mobile number
fr: Numéro de GSM

en: Work
fr: œuvre

en: The @label field of the node.
fr: Le champ @label du nœud.
