VoIP Number Field (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Country
gl: País

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Allow all
gl: Aceptar todas

en: Fax number
gl: Número de fax

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Features
gl: Funcionalidades
