VoIP Number Field (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Country
lt: Šalis

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Fax number
lt: Fakso numeris

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Features
lt: Savybės

en: Unique
lt: Unikalus
