VoIP Number Field (7.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Country
lv: Valsts

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Fax
lv: Faks

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Fax number
lv: Faksa numurs.

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Unique
lv: Unikāls
