VoIP Number Field (7.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Country
oc: País

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Features
oc: Foncionalitats
