VoIP Number Field (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Home
pt: Início

en: Title
pt: Título

en: Country
pt: País

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Allow all
pt: Permitir todos

en: Phone Number
pt: Número do Telefone

en: Fax number
pt: Fax

en: Phone number
pt: Telefone

en: Unique
pt: Único
