VoIP Number Field (7.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Country
tr: Ülke

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Fax
tr: Faks

en: Phone Number
tr: Telefon

en: Fax number
tr: Faks numarası

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Features
tr: Özellikler

en: Unique
tr: Özgün (ünik)

en: Home number
tr: Ev numarası
