VoIP Number Field (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Country
ca: País

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Fax number
ca: Número de fax

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Unique
ca: Únic

en: The @label field of the node.
ca: El camp @label del node.
