VoIP Number Field (7.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Country
cy: Gwlad

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Phone number
cy: Rhif ffôn
