VoIP Number Field (7.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Country
da: Land

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Fax number
da: Faxnummer

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Work
da: Værk

en: Unique
da: Unik
