VoIP Number Field (7.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Title
de: Titel

en: Country
de: Land

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Mobile
de: Mobil

en: Allow all
de: Alles erlauben

en: Phone Number
de: Telefonnummer

en: Fax number
de: Faxnummer

en: Phone number
de: Telefonnummer

en: SIP number
de: SIP-Nummer

en: Mobile number
de: Handy-Nummer

en: Work
de: Arbeit

en: Unique
de: Eindeutig

en: The @label field of the node.
de: Das @label-Feld des Beitrags.
