VoIP Number Field (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Country
fi: Maa

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Unique
fi: Yksilöllinen

en: The @label field of the node.
fi: Solmun @label kenttä.
