VoIP Number Field (7.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Title
id: Judul

en: Country
id: Negara

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Fax number
id: Nomor fax

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: Features
id: Fitur
