VoIP Number Field (7.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Country
it: Paese

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Fax number
it: Numero di fax

en: Phone number
it: Telefono

en: Features
it: Funzionalità

en: Unique
it: Univoco
