VoIP Number Field (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Country
ja: 国

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Fax
ja: FAX

en: Mobile
ja: モバイル

en: Fax number
ja: FAX番号

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Features
ja: フィーチャー

en: Unique
ja: ユニーク
