VoIP Number Field (7.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Fax
kn: ಫ್ಯಾಕ್ಸ್‍

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ

en: Work
kn: ಕೆಲಸ(_k):
