VoIP Number Field (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Country
nl: Land

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Allow all
nl: Alles toestaan

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Fax number
nl: Faxnummer

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Mobile number
nl: Gsm-nummer

en: Work
nl: Werk

en: Unique
nl: Uniek

en: The @label field of the node.
nl: Het veld @label van de node.
