VoIP Number Field (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Country
ro: Țară

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Features
ro: Caracteristici
