VoIP Number Field (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Country
ru: Страна

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Fax
ru: Факс

en: Mobile
ru: Мобильный

en: Allow all
ru: Разрешить все

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: Fax number
ru: Номер факса

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Features
ru: Особенности

en: Mobile number
ru: Номер мобильного телефона

en: Unique
ru: Уникальный

en: The @label field of the node.
ru: Поле @label материала.
