VoIP Number Field (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Country
sk: Krajina

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Mobile
sk: Mobil

en: Allow all
sk: Povoliť všetko

en: Fax number
sk: Číslo faxu

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Features
sk: Vlastnosti
