VoIP Number Field (7.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Country
th: ประเทศ

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Fax
th: โทรสาร

en: Mobile
th: มือถือ

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์
