VoIP Number Field (7.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Country
uk: Країна

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Fax
uk: Факс

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Allow all
uk: Дозволити всі

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Fax number
uk: Номер факсу

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Features
uk: Властивості

en: Work
uk: Робота

en: Unique
uk: Унікальне

en: The @label field of the node.
uk: Поле @label матеріалу.
