VoIP Phone (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Number of blocks
it: Numero di blocchi

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: configure
it: configura

en: Button text
it: Testo del bottone
